Celestron 22007 Travel Scope 60DX Teleskop
500.00750.00 Select options

Celestron 22007 Travel Scope 60DX Teleskop

500.00750.00

Ürün Hakkında

Keşfetmek istediğiniz doğa ve evrene yeni bir bakış açısı kazanmak için ideal bir gündüz-gece teleskobu olan Travel Scope 60 DX ile tanışın. Bu harika teleskop, ayarlanabilir bir üçayak ve akıllı telefon adaptörü gibi birçok ekstra aksesuar ile birlikte gelir, böylece lens aracılığıyla görüntü ve video çekebilirsiniz. Her zaman maceraya açık olan meraklı ruhunuzu ilham veren bu teleskop, sizi nereye götürürse oraya hazır olacak.

İster sonraki kamp gezinizde yanınıza alın, ister arka bahçenizde yıldızları seyredin. İlk kez kullanmanıza rağmen, teleskopu ve aksesuarlarınızı birkaç dakika içinde kolayca monte edebilirsiniz. Ayarlanabilir tripod ayakları, teleskopun yüksekliğini özelleştirmenize veya onu yüksek bir zemine yerleştirmenize olanak tanır.

Travel Scope 60 DX, gezegenlerin, Ay’ın, yıldız kümelerinin, Orion Bulutsusu ve Andromeda Galaksisi gibi parlak, derin gökyüzü nesnelerinin harika manzaralarını keşfetmenizi sağlar. Ayrıca, kuşlar, vahşi yaşam, tekneler, göç eden balinalar gibi daha yakın nesnelerin muhteşem manzarasının da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu teleskop sadece bir teleskop değil aynı zamanda bir dürbün olarak da kullanılabilir.

Ek bilgi

Kiralama Süresi

1 Ay, 3 Ay, 6 Ay, 12 Ay

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Celestron 22007 Travel Scope 60DX Teleskop” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir