Sepetim

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Her türlü kredi kartınıza çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan sipariniz için haftalık / aylık kira bedeli çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda Kiralamanya tarafından herhangi bir işlem ücreti alınmaz. İlgili tutarlar 7 gün içerisinde hesabınıza ve/veya kartınıza iade edilir. İade tutarının banka hesabınıza yansıması bankanızın süreçleriyle ilgilidir.

Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün içerisinde kargo/kurye firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. 

Hasarlı Ürün Teslimatı

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo/kurye firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo/kurye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.