Stanley Yetişkin Stanley Master Vakumlu Termos 1,3 Lt
330.00400.00 Select options

Stanley Yetişkin Stanley Master Vakumlu Termos 1,3 Lt

330.00400.00

Stanley Master Vakumlu Termos 1.3 Lt

İster “rakipsiz” veya “en yüksek performans” gibi sıfatlar kullanalım, gerçeği saklamak yerine doğrudan ifade edelim: Eğer sıcak veya soğuk içeceklerinizi neredeyse bir hafta boyunca taze tutabilecek son derece dayanıklı bir termos arıyorsanız, Master Vakumlu Termos tam size göre. Basit ama cesur bir tasarıma sahip olan bu termos, QuadVac yalıtımı sayesinde içeceğinizi 40 saat sıcak, 35 saat soğuk veya 144 saat buzlu tutabilir.

 

stanley master serisi, stanley termos

Stanley Master Vakumlu Termos Ürün Özellikleri

    • Bu termos, BPA içermez ve paslanmazlık özelliğiyle doğal bir görünüme sahiptir, çünkü 1.0mm kalınlığında 18/8 paslanmaz çelik kullanılmıştır. En dayanıklı modellerden biri olan bu termos, QuadVac yalıtımı sayesinde sıcak içecekleri 40 saat, soğuk içecekleri ise 35 saat boyunca koruyabilir. Çelik kapak, içeceğinizin plastikle temasını önleyerek, içeceğinizin kalitesini korur. Vakumlu yalıtımlı 18/8 paslanmaz çelik fincan, içeceğinizi 20 dakika sıcak tutar. Bu ürün, ömür boyu garantili olarak sunulmaktadır.
vakumlu termos, paslanmaz çelik termos

Stanley Master Vakumlu Termos Teknik Özellikleri

Bu ürünün ağırlığı 1.310 gramdır ve kapasitesi 1.3 litre olarak tasarlanmıştır. Boyutları ise 17,1 x 10,2 x 35,7 cm’dir. QuadVac yalıtım teknolojisi sayesinde, içindeki içeceği uzun süre koruyabilirsiniz: sıcak içecekler için 40 saat, soğuk içecekler için 35 saat ve hatta buzlu içecekler için 144 saat boyunca koruma sağlar.

Kullanılan Teknolojiler

QuadVac, çift duvarlı vakumlu yalıtımına ek olarak çift katmanlı bariyerle sıcak veya soğuk içecekleri saklamak için herhangi bir termosun ötesine taşıyor. 4 katmanlı yalıtım, iletim, geçirgenlik ve radyan enerji yayılımına karşı en yüksek termal korumayı sağlar. Stanley Master serisi, en dayanıklı termos olmak için 1.0 mm kalınlığında paslanmaz çelik kullanır ve kalın çeliğiyle kategorisindeki diğer ürünlere kıyasla %50 ila %100 daha üstün bir performans sergiler.

Teknik Detaylar

Ek bilgi

Kiralama Süresi

1 Ay, 3 Ay, 6 Ay, 12 Ay

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Stanley Yetişkin Stanley Master Vakumlu Termos 1,3 Lt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir